שולחן קק"ל

050-2840332
  • ריהוט גן מעץ מלא

שולחנות קק"ל לגינה ולחצר, מושלמים לכל פיקניק, ארוחה קלה, "על האש", או סתם לקפה של הבוקר. שולחנות הקק"ל של חברת נוי גן מיוצרים מעץ מלא, איכותיים ועמידים לשנים ארוכות ולכל מזג אוויר, וניתן להזמינם בצבעים ובגדלים שונים, עם גגון, או משענות, בהתאם לצורך ולכל מטרה

שולחנות קק״ל

חברת נוי גן מתמחה בריהוט גן מעץ מלא ברמה גבוהה של תכנון, ביצוע וגימור. לאורך השנים צברנו מוניטין מצוין בזכות מוצרי איכות עמידים ומרשימים וכן שירות אדיב ומסור שניתן ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים, ביניהם בתי קפה, מסעדות, בתי ספר, צימרים, וכן גינות וחצרות פרטיות. על שלל מוצרי העץ המלא שאנו מייצרים ומוכרים נמנים שולחנות וספסלי קק"ל, נדנדות, פינות ישיבה, ריהוט לצימרים, פרגולות, ועוד.

שולחנות קק"ל – לא נס לחם

שולחן קק"ל הינו פריט חזק, עמיד ונוח בעל מראה יציב ונאה שכולנו מכירים מחורשות ויערות וכן מפארקים עירוניים ומקומות ציבוריים פתוחים. יחד עם זאת, למי שמחפש שולחן קק"ל למכירה כדאי לדעת שמדובר בפריט המשתלב היטב גם עם גינות וחצרות פרטיות, ושקיימת גמישות גבוהה בכל הקשור לגווניו, עיצובו ותוספות שונות שניתן להכניס בו. על כן, הוא יכול להשתלב באופן הרמוני עם כל סגנון של חצר וגינה פרטית וכמובן גם באזורים פתוחים של מוסדות ציבוריים ועסקים. על מנת להתאים את השולחן לטעמכם ולהעדפותיכם האישיות נשוחח עימכם ונגדיר את המראה המבוקש, התוספות הרצויות והגימורים, על מנת שיהיה לשביעות רצונכם המלאה וישתלב היטב בסביבה המיועדת.

מגוון רחב של אפשרויות

שולחנות קק"ל ניתנים כאמור לעיצובים מגוונים. לדוגמא, ניתן ליצור את השולחן עם גגון/פרגולה אשר יסוככו מפני השמש ויאפשרו להשתמש בו גם בעונת הקיץ בנוחות ובנעימות. כמו כן, ניתן להתאים את השולחן למספר משתנה של משתמשים וליצור למשל שולחן קק"ל זוגי, שני שולחנות מחוברים למספר גדול של יושבים או שולחן עגול עם 8 מקומות. בצורה זו יוכל הפריט להתאים באופן מלא לצרכי האירוח והפיקניק, לתנאי השטח והמרחב הנתון וכן לסגנון העיצוב המבוקש. אגב, את השולחנות גם אפשר לצבוע בגוונים שונים כגון אגוז, טבעי או לבן מבריק ולהוסיף להם חריטות וגימורים מקצועיים הנותנים נגיעה אישית ומיוחדת.

למידע נוסף והזמנות

חשוב לציין כי לצד הקפדה על איכות גבוהה ביותר של רהיטי גן מעץ מלא אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות ממחירים נוחים ואטרקטיביים במיוחד. למידע נוסף על העלויות, לביצוע הזמנות ולשיחה עם נציגינו הינכם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו לטלפון 050-2840332.

כתבו לנו