שולחן פיקניק

050-2840332
  • ריהוט גן מעץ מלא

שולחן פיקניק – שולחן עץ לגינה

עולם מוצרי הריהוט לגן מציע אינספור אפשרויות ופריטים העשויים מחומרים שונים. ואולם, אין ספק שהחומר הפופולארי ביותר שתמיד שומר על פער גדול לעומת האחרים הוא העץ, וזכות בזכות מספר יתרונות מהותיים.

 

אז למה דווקא שולחן עץ?

מי שיפתח את רשת האינטרנט יוכל להתרשם ממגוון מוצרי גן העשויים מפלסטיק וממתכות לצד פריטים מעץ. החברות שמוכרות אותם מספרות לכם שניתן לעצב את חומרי הגלם האלו בעיצובים יפהפיים ושהם עמידים מאוד גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים. ואולם, כל מי שמבין דבר או שניים בעיצוב יודע כי אין תחרות לעץ, אפילו אם מבטיחים לכם שאפשר לצבוע את המתכת או הפלסטיק בגוון "דמוי עץ". גם האמן הטוב ביותר יתקשה להתקרב למראה האותנטי של עץ טבעי, שלא ניתן לטעות בו ושמוסיף לגינה או לחצר נופך כפרי, מהודר וחמים. זאת כמובן, עוד לפני שדיברנו על המגע הנעים של העץ לעומת מתכת קרה וקשיחה או פלסטיק זול. ובאשר לעמידות, חשוב לדעת כי שולחן פיקניק מעץ מלא נחשב לפריט עמיד מאוד ולפעמים השנים שחולפות דווקא משביחות את מראהו כפי שקורה ליין טוב.

 

שאלת העיצוב

על עניין האווירה, המגע הנעים והנוחות דומה שאין ויכוח אך יש הסבורים כי שולחן עץ לגינה אינו מאפשר חופש יצירה כמו חומרים אחרים. ואולם, דווקא ההיפך הוא הנכון שכן שולחנות הפלסטיק מגיעים בתבניות קבועות ואילו המתכת מוגבלת יחסית לעץ מבחינת אפשרויות העיצוב. למעשה, אפשר להכין שולחנות גן מעץ בקשת רחבה של גדלים, החל בשולחן זוגי ועד לשמונה מקומות ויותר, וגם לתת להם מראה מאורך או אובאלי, לצבוע אותם בגוונים שונים, להוסיף להם גימורים ונגיעות ייחודיות, ואפילו ליצור מעליהם גגונים ופרגולות להצללה בימי הקיץ החמים. על כן, הם ישתלבו בצורה נפלאה בכל גינה, חצר או מקום ציבורי בהתאם לתכנון של בעלי המקצוע והעדפותיו האישיות של המזמין.

 

השתלבות עם פריטים נוספים

שולחנות עץ לגינה משתלבים נפלא עם סביבה טבעית של שיחים, פרחים, דשאים וכמובן גם עצים. בנוסף, ניתן להשלים את המראה ההרמוני עם פריטים אחרים מעץ כמו חביות יין שהוסבו לעציצים, פינות ישיבה, פרגולות, ספלים וכיסאות. את כל המוצרים הללו ונוספים תוכלו להזמין בחברת נוי גן ולקבלם במחיר אטרקטיבי וכדאי. לביצוע הזמנות ולקבלת מידע נוסף בנושא התקשרו אלינו בטלפון 050-2840332.

כתבו לנו