ריהוט גן מעץ

050-2840332
  • ריהוט גן מעץ מלא

ריהוט גן מעץ – הכי יפה, הכי טבעי!

יש משהו בריהוט גן מעץ מלא, שמשתלב בצורה אסתטית, הרמונית וטבעית עם סביבת החוץ בה הוא נמצא, באופן שונה מרהיטי גן מחומרים אחרים. העץ וצבעיו החמים, יוצרים אווירה כפרית ושלווה, שרוב בני האדם כמהים לה ושואפים אליה בגינת ביתם וחצרם הפרטית.

אמנם בעשורים האחרונים, הולכים ונעשים פופולריים רהיטי גן מחומרים סינתטיים ופלסטיים, כגון ראטן, המדמים עץ או חומרים טבעיים אחרים, אבל הם רחוקים מלהיות הדבר האמתי. לחומר יש אנרגיה. לא בכדי מייחסים לאבנים שונות סגולות שונות, ולעצים-חום, חיוניות ויכולת להעניק כוח וצמיחה פנימית. תשעים אחוזים מהצימרים ובקתות הנופש בעולם, לא רק בישראל, נבנות מעץ, ומרוהטות בעץ.

אז אם אתם בדיוק מעצבים את גינת הבית שלכם, או שוקלים להיפתר מכיסאות הפלסטיק הלבנים הישנים, ולרהט מחדש את החצר, או הגג, נוי גן הם הכתובת שלכם. אם אתם יכולים לדמיין כבר את נקישות הסכו"ם, צליל השקת כוסות היין וקולות הדיבור והצחוק, של חברים טובים ומשפחה, בערב אביב ריחני, כשכולם מסובים בנוחות סביב שולחן העץ הגדול בחצר, הגעתם למקום הנכון.

ריהוט גן מעץ יכול להיות מגוון מאוד. בנוי גן תמצאו פינות ישיבה מעץ מלא, שולחנות קק"ל, שולחנות פיקניק, נדנדות עץ לגינה, ספסל עץ לגינה, וכן, חפצי נוי, חביות יין דקורטיביות, והכל באיכות וברמת הגימור הגבוהות ביותר, ובשירות אדיב, מקצועי וזמין.

כתבו לנו