נדנדה לגינה – חלום שכיף להגשים לילדים

050-2840332
  • ריהוט גן מעץ מלא

אלא אם כן אתם ממש נגרים מנוסים, נדנדת עץ לגינה, היא משהו שקשה לבנות לבד. ובכל זאת, חצר בית פרטי, או צימר, ללא נדנדה שבה אפשר להתרווח, לנוח, לשבת בצוותא עם כוס יין, או משקה חם בערב נעים, חסרה את הפרט האחד שיהפוך אותה למושלמת. מעבר לכך, מי שהכי נהנה מנדנדות בגינה, הם הילדים כמובן. כל הילדים אוהבים נדנדות, ונדנדה מעץ, בגינת הבית, לשעשוע ומשחק, היא פשוט חלום עבורם. חלום שאפשר להגשים.

למה נדנדה מעץ?

נדנדות גינה, הן למעשה חלק מריהוט הגינה, ויכולות להשתלב כחלק מפינת הישיבה, או לקבל פינה מבודדת משלהן בשטח החצר. מאז ומעולם, עץ היה חומר הגלם המסורתי לריהוט חצרות וגינות, לצד האבן. בניגוד לאבן, שהיא אמנם עמידה מאוד, אבל אינה ניתנת לשינוע ולא פרקטית בבתים פרטיים, עץ הוא חומר קל יחסית, וזאת למרות עמידותו וחוסנו המוכחים. לכן עץ, היה תמיד הבחירה הטבעית לעיצוב וריהוט גנים. נוסף על כך, העץ הוא חומר חם, טבעי ויפה, שמשתלב בהרמוניה מלאה עם האדמה, הצמחייה והשמיים, משדר כפריות ושלווה, ולא סותר ומתנגד לסביבת הנוף, כמו חומרים מתכתיים, פלסטיים וסינטטיים.

נדנדות עץ לגינה- נוי גן

בנוי גן מכירים בכל הגורמים שהופכים נדנדה לגינה, לנדנדת גינה איכותית: חוסן ועמידות, נוחות והנדסת האנוש, עיצוב ואסתטיקה. נדנדות העץ של נוי גן בנויות מחומרי הגלם הטובים ביותר, בין אם זה עץ אורן פיני, עץ גושני, או עץ ארז קנדי, כולם משובחים ועמידים במיוחד. בנוי גן מקפידים על חיזוקי ברזל וחיזוקי אלכסונים מעץ, חיטוי נגד מזיקים ושמן הגנה מקצועי, כדי שתוכלו ליהנות מנדנדות הגינה ללא חשש, למשך שנים רבות וטובות.

innerPage3Img

כתבו לנו