מאמרים

050-2840332
  • ריהוט גן מעץ מלא

שולחן קק'ל מהו?pic23

שולחן קק”ל , או שולחן פיקניק, הוא הכינוי לשולחן עץ שמשני צדיו מחוברים ספסלים.זהו אותו שולחן שכולנו מכירים מטיולים ברחבי הארץ ומפיקניקים משפחתיים. בארץ, שולחנות קק”ל ניצבים בחורשות, פארקים, ופינות חמד בטבע, לרוב תחת צל עצים, באזורי קמפינג מורשים.

מראה שולחן העץ המלא, המעלה זיכרונות חמים ושלווים של טבע, צחוק, ואחווה משפחתית וחברית, וכן הפרקטיות הרבה שבה הוא מתאפיין, ומחי ההוגן, הפכו את שולחנות קק”ל לרהיטי גן וחצר פופולריים מאוד.

לפירוט

pic24

נדנדה לגינה – חלום שכיף להגשים לילדים

אלא אם כן אתם ממש נגרים מנוסים, נדנדת עץ לגינה, היא משהו שקשה לבנות לבד. ובכל זאת, חצר בית פרטי, או צימר, ללא נדנדה שבה אפשר להתרווח, לנוח, לשבת בצוותא עם כוס יין, או משקה חם בערב נעים, חסרה את הפרט האחד שיהפוך אותה למושלמת. מעבר לכך, מי שהכי נהנה מנדנדות בגינה, הם הילדים כמובן. כל הילדים אוהבים נדנדות, ונדנדה מעץ, בגינת הבית, לשעשוע ומשחק, היא פשוט חלום עבורם. חלום שאפשר להגשים.
למה נדנדה מעץ?

לפירוט ?

pic22

 

ספסל לגינה

ספסלי גינה הם רהיט אוניברסלי אשר ניתן למצוא אותו בכל תרבות ומדינה בעולם, עוד מהעת העתיקה. בין אם זה גינות זן יפניות ובין אם בגנים של טירות וארמונות אירופאיים, ספסל גינה, היה חלק בלתי נפרד מעיצוב הגן והנוף, כשהמטרה היא תמיד זהה, לאפשר למבקר בגינה, בעל הבית, או אורחיו, להתרגע, לשבת ולנוח, לשוחח בשקט, לקרוא ולחשוב.

לפירוט

 

pic62ריהוט גן מעץ

יש משהו בריהוט גן מעץ מלא, שמשתלב בצורה אסתטית, הרמונית וטבעית עם סביבת החוץ בה הוא נמצא, באופן שונה מרהיטי גן מחומרים אחרים. העץ וצבעיו החמים, יוצרים אווירה כפרית ושלווה, שרוב בני האדם כמהים לה ושואפים אליה בגינת ביתם וחצרם הפרטית.

לפירוט

 

מוצרים לגינה – הדשא, הגידולים וצמחים יגידו לכם תודה

אנשים שאוהבים להשקיע בגינה שלכם יודעים שזו עבודה לא קלה, לעיתים אפילו מתישה אבל אחרי שרואים את התוצאות הכל מתגמד. בעלי גינה מנוסים כבר יודעים שלאהבה וההשקעה בגינה יש משקל לא מבוטל בנראות של הגינה אבל ללא מוצרים לגינה באיכות גבוהה וללא הכלים והתוספות הנכונות משהו יהיה חסר. עולם הגינון נמצא בהתקדמות מתמדת וכל הזמן מגיחים לעולם מוצרים טובים יותר ממה שהיה בעבר. אם בעבר נאלצו בעלי הגינות להשקות בעצמם מבלי להתחשב בכמויות וללא עזרה הרי שהיום מערכות השקיה מתוחכמות כבר עושות את העבודה עבורם. הבסיס לכל גינה יפה ומטופחת הוא הרצון של בעל הגינה להשקיע מזמנו וכוחו הפיזי אך בסופו של דבר, מה שבאמת גורם להבדל בין גינה נחמדה לגינה מושלמת הם מוצרים לגינה שניתן להשיג רק במקומות רציניים אשר מתעסקים בתחום הגינון. לפירוט מלא

רהיטים לבית או לגינה

לא משנה אם אתם צריכים רהיטים לבית או לגינה, הדבר החשוב ביותר הוא האיכות של הרהיטים. חשוב לבחור רהיטים העשויים מעץ מלא ברמה גבוהה לחוץ או לבית. בין אם אתם עומדים בעיצומו של תכנון הבית החדש שלכם ומתלבטים במה לבחור, או בין אם אתם מבצעים שיפוץ בבית, יש לבחור את הרהיטים בתשומת לב ובקפידה רבה. לפירוט מלא

כתבו לנו